اخبار دانشکده اخبار دانشکده

بازگشت به صفحه کامل
« بازگشت

آزمون دکتری تخصصی سال 96

آزمون دکتری تخصصی سال 96

4/2/96

 

اطلاعیه دانشگاه تهران در خصوص نحوه پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی ( Ph.D ) سال تحصیلی ۹۷_-۹۶
 
 تمدید بازه ثبت نام معرفی شدگان آزمون دکتری
(اطلاعیه شماره ۴)
 
پیرو اطلاعیه‌های پیشین بدینوسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبان دوره دکتری تخصصی Ph.D سال ۱۳۹۶ که جهت مرحله دوم از طریق سازمان سنجش آموزش کشور به دانشگاه تهران معرفی شده و تا کنون موفق به ثبت نام الکترونیکی در سامانه جامع آموزشی دانشگاه نگردیده‌اند، می‌رساند، ثبت نام مرحله دوم ارزیابی از طریق سامانه جامع آموزش دانشگاه از روز پنجشنبه مورخ ۲۵/ ‏۳/‏ ۱۳۹۶‬ ‬ لغایت سه‌شنبه مورخ ۳۰/‏ ۳/‏ ۱۳۹۶‬ با رعایت کلیه شرایط و ضوابط اعلام شده در اطلاعیه‌های پیشین، تمدید می‌گردد. شایان ذکر است مهلت مذکور تمدید نخواهد شد و کلیه داوطلبان در تاریخ مقرر موظف به انجام ثبت نام الکترونیکی در سایت مذکور بوده و می‌بایست با در دست داشتن تأییدیه ثبت نام الکترونیکی، برای انجام مصاحبه به پردیس / دانشکده مربوط مراجعه نماید. در غیر اینصورت از انجام مصاحبه محروم خواهند شد.
 
 
(اطلاعیه شماره ۱)
 
دانشگاه تهران در راستای تحقق رسالت خود مبنی بر گسترش دوره‌های تحصیلات تکمیلی به ویژه در مقطع دکتری تخصصی برای سال تحصیلی96-97 از بین متقاضیان چند برابر ظرفیت در آزمون برگزار شده سازمان سنجش آموزش کشور،  از طریق ارزیابی تخصصی، مصاحبه و بررسی سوابق تحصیلی اقدام به پذیرش دانشجو می‌نماید.
 
تاریخ احتمالی ارزیابی تخصصی و نظر کمیته برگزار کننده مرحله دوم آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) از  روز شنبه ۱۰/‏۰۴/‏۹۶‬ لغایت پنجشنبه ۲۲/‏۰۴/‏۹۶‬ اعلام می‌گردد.
 
- لازم به ذکر است ثبت نام داوطلبین از طریق سامانه جامع آموزش دانشگاه به صورت الکترونیکی صورت می‌پذیرد. داوطلبین محترم برای کسب اطلاعات تکمیلی به وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه تهران (Academics.ut.ac.ir) و پردیس / ‏‬ دانشکده‌های مربوط مراجعه نمایند.
 
 

 دستورالعمل دانشگاه تهران در خصوص نحوه پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی

 برنامه آزمون مرحله دوم دکتری تخصصی( کتبی) دانشکده ادبیات و علوم انسانی

  فرم پیشنهادی شماره 1

  دریافت فایل شیوه نامه اجرایی آزمون دکترای سال 1396

  دریافت جدول اطلاعات مواد امتحانی و ضرائب دروس پذیرش دانشجوی دکتری

 مواد و ضرایب آزمون دکتری 96

 دستورالعمل نهایی دکتری 96

  فرم ارزیابی

 دفترچه دکتری 96