نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فراخوان نویسنده برای رادیو

فراخوان نویسنده برای رادیو


فراخوان نویسنده برای رادیو

16/5/97

 

 
شبکه ایرانصدا زیر نظر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، برای تکمیل کادر نویسندگان خود در نظر دارد از میان داوطلبینی که شرایط زیر را دارند، کادر خود را تکمیل کند.
 
شرایط عمومی داوطلبان:
 
۱ - فارغ التحصیل رشته ادبیات نمایشی، نویسندگی رادیو یا گذراندن یکی از دوره‌های داستان نویسی از آموزشگاه های آزاد هنری.
 
۲ - ارسال داستان با ساختار ارسطویی (حداکثر یک صفحه، داستان‌های بیشتر از یک صفحه بررسی نخواهد شد (
 
شرایط اختصاصی داوطلبان:
 
فارغ التحصیل یکی از رشته‌های تاریخ انقلاب، الهیات یا تحصیلات حوزوی – حداکثر بیست – داوطلب برای مصاحبه تخصصی انتخاب خواهند شد.
فارغ التحصیل زبان و ادبیات اردو حداکثر شش داوطلب برای مصاحبه اختصاصی انتخاب خواهند شد (با تسلط کامل به ادبیات بومی معاصر منطقه اردو زبان)
فارغ التحصیل زبان و ادبیات ژاپن حداکثر شش داوطلب برای مصاحبه اختصاصی انتخاب خواهند شد (با تسلط کامل به ادبیات بومی معاصر ژاپن)
فارغ التحصیل زبان و ادبیات عرب حداکثر شش داوطلب برای مصاحبه اختصاصی انتخاب خواهند شد (با تسلط کامل به ادبیات بومی معاصر منطقه عرب زبان)
فارغ التحصیل زبان و ادبیات روس حداکثر شش داوطلب برای مصاحبه اختصاصی انتخاب خواهند شد (با تسلط کامل به ادبیات بومی معاصر روسیه)
فارغ التحصیل زبان و ادبیات اسپانیا حداکثر شش داوطلب برای مصاحبه اختصاصی انتخاب خواهند شد (با تسلط کامل به ادبیات بومی معاصر اسپانیایی زبان)
فارغ التحصیل زبان و ادبیات انگلیسی حداکثر شش داوطلب برای مصاحبه اختصاصی انتخاب خواهند شد (با تسلط کامل به ادبیات بومی معاصر کشورهای انگلیسی زبان)
فارغ التحصیل رشته‌های دیگر، حداکثر شصت و چهار داوطلب برای مصاحبه تخصصی انتخاب خواهند شد. (با تسلط کامل به رمان‌های روز ترجمه شده در ایران)
توجه: داوطلبان لازم است یک فایل دو صفحه‌ای فقط به صورت یک فایل pdf ( شامل یک صفحه داستان با ساختار ارسطویی و یک برگ رزومه شامل نام، نام خانوادگی، سن، رشته تحصیلی، دانشگاه محل تحصیل و اگر فارغ التحصیل ادبیات نمایشی نیستید دوره داستان نویسی که گذرانده‌اید و زبان خارجی که به آن تسلط دارید) به آیدی @monakhosravi یا ایمیل khosraviiranseda@gmail.com بفرستید .
 
نکته: به فایل‌هایی که با فرمت های دیگر ارسال شوند و یا داستان‌هایی که بیش از یک صفحه باشند یا خارج از مهلت ارسال شده باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 
پس از مصاحبه برگزیدگان یک دوره سه ماهه – رایگان (حضور در تمامی جلسات دوره الزامی است) را در رادیو می‌گذرانند و در صورت پذیرش نهایی با رادیو همکاری خواهند داشت.
 
 
 
مهلت ارسال آثار: تا پایان مرداد ماه ۹۷
 
شروع دوره: اول مهر ماه ۹۷