اخبار و رویداد ها اخبار و رویداد ها

بازگشت به صفحه کامل
« بازگشت

جشن فارغ التحصیلی دانشجویان

جشن فارغ التحصیلی دانشجویان


جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران

۱۲/۰۴/۱۴۰۲‌

 

جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران دهم تیرماه ۱۴۰۲ با حضور هیأت رئیسه دانشکده، جمعی از خیرین و خانواده دانشجویان در تالار فردوسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی برگزار شد.

جشن با صحبت‌های دکتر عبدالرضا سیف رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی آغاز شد. ایشان ضمن خوشامدگویی به حضار، در خصوص تأثیر دانش بزرگان علم و فرهنگ ایرانی در بستر تاریخ سخن گفت و به دانشجویان تاکید کرد که استفاده از علم و دانشی که در دانشگاه از آن بهره مند شده‌اند، از مهمترین وظایف شما بعد از پایان تحصیل بشمار می‌رود.

از دیگر سخنران این مراسم آقای دکتر محمد صادق ملبوبی از دانش آموخته گان دانشکده ادبیات و علوم انسانی و از کارآفرینان موفق بود. ایشان با بیان تجربیات خود در تأسیس چندین شرکت دانش بنیان، از پتانسیل فارغ التحصیلان دانشگاهی بعنوان مهمترین پشتوانه در ایجاد فضای جدید و نو در بستر علم و صنعت یاد کرد. در ادامه دکتر ملبوبی بر حفظ ارتباط دانشجویان با دانشگاه بعد از فارغ التحصیلی تاکید کرد و گفت: با توجه به شناختی که هر دانشجو از فضای دانشگاهی خود دارد می‌تواند بعد از ورود به فضای جامعه و دنیای کار، در گسترش امکانات و همچنین رفع مشکلات و نواقص موجود مفید باشد. مراسم با اهدا لوح تبریک فارغ التحصیلی در فضایی دوستانه و صمیمی به پایان رسید.